Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenia organizowane
przez Biuro Karier AWF w Krakowie

 

Spotkania tematyczne organizowane są cyklicznie w każdym miesiącu, a bieżący harmonogram publikowany jest na oficjalnym profilu Biura Karier, na Facebooku i Instagramie oraz w formie tradycyjnej – plakaty w Budynku Głównym AWF.

 Tematy szkoleń:

  • „Pisanie CV i dokumentów aplikacyjnych” – szkolenie z zakresu pisania dokumentów niezbędnych do składania aplikacji na stanowiska pracy. Podczas szkolenia można uzyskać informacje dotyczące najnowszych trendów, związanych z tworzeniem CV, wypełniania poszczególnych sekcji dokumentów oraz wskazówek, które zapewnią profesjonalną wysyłkę aplikacji.
  • „Przygotowanie do Rozmowy Kwalifikacyjnej z elementami Autoprezentacji” – szkolenie z zakresu przygotowania merytorycznego i praktycznego do Rozmowy Kwalifikacyjnej. W czasie szkolenia można uzyskać informacje dotyczące przeprowadzenia rozmowy o pracę, możliwości ograniczenia stresu przed tego typu spotkaniem, a także zrobienia dobrego wrażenia. Dodatkowo, prelekcja zawiera podstawowe założenia związane z Autoprezentacją oraz jej elementami, które warto zastosować w praktyce.
  • „Stres – czym jest i jak sobie z nim radzić?”– szkolenie z zakresu sposobów radzenia sobie ze stresem. Podczas szkolenia można zapoznać się z pojęciem stresu – definicja, rodzaje stresu oraz objawy. Dodatkowo, prelekcja zawiera również porady i praktyczne ćwiczenia, które pomogą zniwelować wzmożone napięcie, jak również zachować równowagę psychofizyczną.
  • „Negocjacje – techniki, triki i strategie” – szkolenie z zakresu przygotowania do negocjacji i rozmów o charakterze biznesowym. Podczas szkolenia można zapoznać się z informacjami dotyczącymi samego pojęcia negocjacji – m.in. definicji i rodzajów, kryteriów oceny negocjacji, strategii oraz wybranych technik i trików, które pomogą w sprawnym przeprowadzeniu rozmów oraz realizacji interesów obu stron.

Więcej informacji dotyczących bieżących szkoleń można uzyskać w siedzibie Biura Karier AWF Kraków, na oficjalnej stronie na Facebooku i Instagramie!