Nauczyciele z językiem niemieckim, Saksonia-Anhalt.

Opis stanowiska pracy:

Dołącz do niemieckiego sektora publicznego i rozpocznij satysfakcjonującą i stabilną karierę jako nauczyciel/ka w szkole publicznej w Saksonii-Anhalt. Odpowiadać będziesz za nauczanie wychowania fizycznego w szkole podstawowej bądź średniej w jednej z miejscowości w Saksonii-Anhalt.

Wymagania:

·         Znajomość języka niemieckiego co najmniej na poziomie B2

·         Co najmniej półroczne doświadczenie w nauczaniu

·         Dyplom studiów wyższych (kierunek: wychowanie fizyczne)

Mile widziane:

·         Posiadanie uprawnień pedagogicznych

·         Prawo do pracy na terenie Unii Europejskiej

Co otrzymasz w zamian:

·         Pomoc w znalezieniu mieszkania

·         Wsparcie w znalezieniu pracy dla partnera

·         Umowę na pełen etat

·         Dobre i stabilne warunki pracy, doskonałe świadczenia emerytalne i możliwość pracy w profesji cieszącej się wyjątkowym społecznym szacunkiem

Lokalizacja:

·         Niemcy, Saksonia-Anhalt

Co należy teraz zrobić:

Jeśli to stanowisko nie jest dla Ciebie odpowiednie, ale znasz kogoś, kto byłby zainteresowany, podziel się linkiem do ogłoszenia.