Nazwa Firmy:  TTEC

Nazwa stanowiska: Specjalista ds. Sprzedaży oraz Marketingu

Miejsce pracy: Kraków ul. Opolska 110, Budynek C

Podstawowe obowiązki:

- Budowanie trwałych relacji z klientami,

- Zapewnienie obecnym klientom najlpszych rozwiązań naszego produktu,

- Tworzenie oraz realizowanie kampanii sprzedażowych oraz marketingowych.

Oczekiwania:

- Biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,

- Znajomość angielskiego minimum B2/C1,

- Umiejętności komunikacyjne oraz zainteresowanie obszarem sprzedaży,

- Dobra obsługa komputera.

Oferujemy:

- Interesujące wynagrodzenie oraz premie kwartalne uzależnione od wyników sprzedażowych,

- Elastyczne godziny pracy,

- Prace dla jednego z największych przedsiębiorców informatycznych na świecie,

- Kartę MultiSport oraz dostęp do prywatnej opieki medycznej i dentystycznej LuxMed, dofinansowanie do okularów, kursów językowych,

- Możliwości rozwoju w obszarze sprzedaży oraz marketingu.