Sklep Medyczny w Krakowie

zatrudni

Konsultanta medycznego - Fizjoterapeutę

Twój zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa Pacjentów / Klientów i dobór odpowiedniego zaopatrzenia w produkty ortopedyczne i rehabilitacyjne, urządzenia medyczne, środki pomocnicze w sklepie stacjonarnym.
  • Współpraca z NFZ w zakresie realizacji zleceń refundacyjnych.
  • Pogłębianie wiedzy produktowej.
  • Dbałość o wypracowane wysokie standardy obsługi.
  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej.
  • Współpraca z Kontrahentami.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie w zawodzie fizjoterapeuta, opcjonalnie: technik ortopeda, technik lub magister farmacji, pielęgniarz/pielęgniarka, inżynieria biomedyczna lub kurs towaroznawstwa lub kurs kwalifikacji rynkowej do branży zaopatrzenia ortopedycznego - warunek konieczny.
  • Wysoki poziom empatii i zorientowanie na potrzeby Klienta/Pacjenta.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Chęć rozwoju zawodowego.
  • Umiejętność klarownego i jasnego przekazywania Klientom informacji o ofercie produktowej, budowania atmosfery pracy opartej na wzajemnym szacunku i wsparciu.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office.
  • Rzetelność, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat, część etatu, B2B lub umowę zlecenie w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowych umiejętności.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Szkolenia i wsparcie w zdobywaniu niezbędnych kwalifikacji.

O nas:

  • AGA-MED to sklep medyczno-ortopedyczny, gdzie nasi Klienci mogą znaleźć szeroki wybór wysokiej jakości produktów.
  • Naszym największym atutem jest zaufanie Klientów i jakość obsługi, dlatego dokładamy wszelkich starań by nasz zespół dysponował ekspercką wiedzą z dziedziny zaopatrzenia ortopedycznego i rehabilitacyjnego.