Butikowy hotel w centrum Krakowa poszukuje kandydatów na stanowisko:

Recepcjonista / Recepcjonistka

Miejsce pracy: Kraków (centrum)

Opis stanowiska:

Do głównych zadań Recepcjonisty/tki należeć będzie m.in.:

 - bezpośrednia obsługa Gości

- prowadzenie korespondencji mailowej

- obsługa połączeń telefonicznych

- rozliczanie opłat za usługi hotelu

- zapewnienie profesjonalnej obsługi Gości poprzez kompetentne udzielanie informacji, doradztwo w zakresie organizacji pobytu Gościa w Krakowie

- odpowiedzialność za budowanie długofalowych relacji z Gośćmi

- dbanie o profesjonalny wizerunek firmy i wygląd recepcji

 Wymagania:

 - wykształcenie minimum średnie

- biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; znajomość innych języków obcych mile widziana

- miła aparycja, umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

- dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym),

- zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu pracy

- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

 Oferujemy:

- pracę w miłej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Aplikować można przez formularz: https://www.olx.pl/oferta/praca/recepcjonista-recepcjonistka-CID4-IDG0FvR.html