KABOS AKADEMIA
KRAKÓW ul.
Nadwiślańska 11

Zatrudni od lipca studentkę, studenta kosmetologii lub pokrewnego kierunku do pracy w swoim oddziale od poniedziałku do piątku w godzinach 18-21, sobota 9-18. Praca w biurze obsługi klienta i z klientem - manicure i pedicure.
Nie musisz być kosmetyczką czy kosmetologiem, dla nas najważniejsze jest aby paznokcie to była Twoja pasja.

Szukamy osoby:
- komunikatywnej
- umiejącej zrobić  manicure, hybrydy, pedicure
- pasjonatki paznokci
- znającej komunikatywnie język angielski

Oferujemy:
- pracę w  marce wchodzącej na rynek południowej Polski
- bardzo dobre warunki pracy
- bardzo dobre wynagrodzenie + prowizja
- pracę w profesjonalnym zespole
- liczne szkolenia

Grupa Medyczna EURO-MED skupia cztery podmioty o zbieżnym zakresie świadczonych usług. Z roku na rok przybywa na mapie Polski ośrodków należących do Grupy Medycznej EURO-MED,
które świadczą o naszym rozwoju. Są to zarówno wielospecjalistyczne poradnie zdrowia, ośrodki fizjoterapii ambulatoryjnej, zespoły fizjoterapii domowej oraz sklepy z produktami zaopatrzenia
ortopedycznego.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy:
Fizjoterapeuty

Miejsce pracy: Oświęcim

Pracownik będzie odpowiedzialny za:

- realizację zajęć fizjoterapeutycznych dla dzieci
- zapewnienie opieki fizjoterapeutycznej powierzonym pacjentom, kierując się ich dobrem,
poszanowaniem podmiotowości i godności osobistej
- prowadzenie dokumentacji wg obowiązujących przepisów,

Wymagania:
- posiadanie dyplomu mgr fizjoterapii
- mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi oraz kursy z terapii neurorozwojowej

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia, własnej działalności lub umowy o pracę
- pracę w młodym bardzo dynamicznie rozwijającym się zespole,

Wysyłając CV proszę o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów
rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez GRUPĘ MEDYCZNĄ EURO-MED z siedzibą w TYCHACH

Kontakt:
Czarnik Justyna
kierownik ośrodka
tel.: 695-906-347

FIZJOTERAPEUTA / SAUNAMISTRZ

Miejsce pracy: Termy Krakowskie ul. M.Konopnickiej 28,  dawny Hotel FORUM

Poszukujemy doświadczonych fizjoterapeutów i entuzjastów sauny, chętnych zostać członkami największego saunowego teamu w Polsce. Jeśli jesteś fizjoterapeutą i pragniesz realizować swoją pasję korzystając z najlepszych kosmetyków w renomowanym ośrodku SPA, a ponadto cieszysz się dobrym zdrowiem i Twoja kondycja pozwala Ci na dłuższy aktywny pobyt w saunie, to ta praca jest dla Ciebie!

Pragniesz poznać lub doskonalić techniki, machania ręcznikiem, dozowania  zapachów i wykonywania prawdziwego show w saunie? Pojęcie kultury saunowania nie jest Ci obce? A może

Lubisz ludzi, jesteś komunikatywny i otwarty na nowe wyzwania? Właśnie Ciebie potrzebujemy.
Poszukujemy samodzielnych, odpowiedzialnych i kreatywnych osób chętnych aby współtworzyć atmosferę wyjątkowego miejsca. Dołącz do Sauna Team Term Krakowskich! Zaaplikuj już dziś.

Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, elastyczny grafik, masę satysfakcji i duże możliwości rozwoju.  Dla początkujących w zawodzie saunamistrza oferujemy bezpłatne autorskie szkolenie w Akademii Saunamistrzów. Dla ambitnych możliwość wzięcia udziału w zawodach i zmierzenia się z najlepszymi saunamistrzami.

Opis stanowiska:
- wykonywanie zabiegów z zakresu masażu i fizjoterapii
- obsługa gości saunarium i SPA
- prowadzenie seansów saunowych
- wykorzystanie wiedzy we współtworzeniu oferty saunarium i SPA
- dbanie o właściwy wizerunek ośrodka
- dbanie o najwyższą jakość wykonywanych usług

Wymagania:
- kwalifikacje uprawniające do wykonywania zawodu masażysty
- doświadczenie w zawodzie
- wytrzymałość i dobra kondycja fizyczna
- wysoka kultura osobista
- komunikatywność, chęć rozwoju, punktualność, odpowiedzialność za powierzone zadania
- mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na komunikację z gośćmi

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki zatrudnienia oparte o system premiowy
- elastyczny grafik
- pracę w przyjaznej atmosferze
- szkolenia i kursy
- podróże i występy gościnne w innych ośrodkach saunowych
- możliwość występu w zawodach
- pracę w największym w Polsce zespole Sauna Team Kraków

Prosimy o dopisanie w tytule wiadomości email nazwy stanowiska zaś w treści aplikacji klauzuli: ” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.833).” Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

O pracodawcy:

Avalon Development s.a. jest właścicielem marki Termy Krakowskie - największych i najlepszych obiektów saunowych w Krakowie. Dysponujemy bogatą infrastrukturą saun w tym największą sauną fińską i największą sauną hamman w Polsce,  gabinetami SPA oraz urządzeniami służącymi wypoczynkowi i rekreacji w trzech saunariach w następujących lokalizacjach: TK FORUM ul.M.Konopnickiej 28, TK DEKERTA ul.Dekerta 24 i TK SODOWA ul. Sodowa 7  i planujemy otwarcie kolejnych.  Jesteśmy członkiem najbardziej prestiżowej i największej na świecie organizacji saunowej Aufguss WM. Organizujemy turniej Sauna CUP - eliminacje do mistrzostw Polski Saunamistrzów, turniej Sauna CUP Herbal oraz turniej Towel Combat. Jesteśmy inicjatorem wieczoru saunowego Open Sauna Night. Zatrudniamy jednych z najlepszych w Polsce saunamistrzów, trenerów i fizjoterapeutów. Aktywnie współtworzymy i promujemy środowisko saunowe w Polsce i na Świecie.

Kontakt:
Marta Rymar
Avalon Development s.a.
ul.Krasowa 12/1 30-376 Kraków
NIP:6762317721