Menu Content/Inhalt
Dla Pracodawców PDF Drukuj

Szanowni Pracodawcy!

Jeżeli chcecie Państwo, aby Wasza oferta pracy, praktyk stażu lub wolontariatu znalazła się na naszych stronach internetowych oraz tablicach informacyjnych, przyślijcie swoją ofertę na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czekamy przede wszystkim na oferty z branży turystycznej, hotelarskiej, rekreacyjnej, sportowej, dla rehabilitantów oraz studentów i absolwentów specjalności: odnowa biologiczna. Jesteśmy także zainteresowani ofertami pracy niekoniecznie zgodnej z profilem studiów naszej Uczelni, ale zawierającej "uniwersalne" wymagania.

Oferta pracy powinna zawierać:

• Dane podstawowe o firmie: nazwę firmy, adres, adres strony www (jeżeli jest)
  • Stanowisko
  • Lokalizację miejsca pracy
  • Zakres obowiązków kandydata
  • Opis wymagań / oczekiwań wobec kandydata
  • Opis co firma oferuje kandydatowi
  • Rodzaj zatrudnienia
  • Sposób aplikowania
  • Dane kontaktowe dla kandydatów

W wyjątkowych sytuacjach dopuszczamy umieszczenie ofert ukrytych, jednak dane pracodawcy powinny być przesłane do wiadomości Biura Karier.

Czas wyświetlania ofert:

Standardowo oferty pracy na stronie internetowej BK umieszczamy na miesiąc, możliwe jest też wyświetlanie ofert na inny, umówiony czas lub do odwołania.

Bliższe informacje można uzyskać pod telefonem: 12 683 14 69.

• Nie zamieszczamy ofert zagranicznych przysłanych przez firmy pośredniczące, które nie znajdują się w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia.
  • W serwisie nie mogą być publikowane oferty pracy sprzedaży bezpośredniej.
  • Zastrzegamy sobie prawo prawo do odmowy publikacji lub do usunięcia ogłoszenia ze strony www bez podania przyczyny.