Menu Content/Inhalt
Kontakt PDF Drukuj

Biuro Karier działa od stycznia 2003 roku jako jednostka organizacyjna Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. Nadrzędnym celem Biura Karier jest pomoc studentom i absolwentom naszej Uczelni w rozwoju ich kariery zawodowej poprzez:

• pozyskiwanie ofert pracy, praktyk i staży,
  • informowanie o aktualnościach związanych z rynkiem pracy,
  • organizowanie spotkań z pracodawcami,przedstawicielami instytucji edukacyjnych, itd.
Biuro Karier jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 15.00

Kontakt:

Dom Studencki Nr 1
Al. Jana Pawła II 80
31-571 Kraków

Dom Studencki Nr 1, pok. 301 A (3 piętro)
tel.  12 683 10 92
.
Dom Studencki Nr 1, pok. 401 A (4 piętro)
tel.  12 683 14 69